لطفا چند ثانیه صبر کنید

چک لیست سئو

این پروژه به منظور یک چک لیست بهینه سازی سئو برای سازمان هایی مانند شرکت های برنامه نویسی به کار میرود.که نیاز به یک چک لیست و یک بانک اطلاعاتی از کار های خود دارند.

برای استفاده از این نرم افزار هر کسی نمی تواند وارد این نرم افزار شود (فقط کسانی که دعوت نامه دارند)

این نرم افزار قابلیت پیاده سازی روی سرور های لینوکس و ویندوز را دارا میباشد (فقط باید JVM در سرور مورد نطر نصب شده باشد) .

نحوه کار این نرم افزار به این صورت می باشد که کاربران می توانند یک چک لیست از پروژه سئو خود ساخته و با استفاده از آن برای پروژه هایی که دریافت میکنند یک چک لیست سفارشی بسازند

این چک لیست با هر بار وارد شدن کاربر خود را باهوش تر میکند و دانش خود را با هر بار چک جدید افزایش می دهد.

این نرم افزار با استفاده از زبان های Java , Kotlin,JavaScript نوشته شده است و در خیلی از جاهای این پنل ما از تکنولوژی Ajax استفاده کرده ایم.

برای بهبود کاری این نرم افزار و کمتر شدن بار سرور ما از Ajax استفاده کرده ایم به این صورت که نرم افزار با استفاده از این تکنولوژی با استفاده از Api با سرور ارتباط زنده برقرار میکند.

بانک اطلاعاتی مورد استفاده در این نرم افزار Sqlite می باشد و هر لحظه می توانیم این بانک اطلاعاتی رو به بانک اطلاعاتی دیگری سویچ کنیم.

سیاست کلی

سیاست کلی وب سایت گسترش علم و تکنولوژی های جدید و روز دنیا میباشد

بیشتر

چک لیست سئو

این پروژه به منظور یک چک لیست بهینه سازی سئو برای سازمان هایی مانند شرکت های برنامه نویسی به کار میرود.که نیاز به یک چک لیست و یک بانک اطلاعاتی از کار های خود دارند. برای استفاده از این نرم افزار هر کسی نمی تواند وارد این نرم افزار شود (فقط کسانی که دعوت نامه […]

بیشتر

وب سایت و نرم افزار اوستاش

این نرم افزار و وب سایت با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ و نوشته شده کار این نرم افزار آسان کردن دسترسی به خدمات ارزان و دلخواه به مردم می باشد. نحوه کار این نرم افزار به این صورت است که می توانید هر سرویسی مثل تاکسی پیک موتوری تعمیرات منزل و … […]

بیشتردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جزئیاتنویسنده rezafta
تاریخ انتشار 06-12-21
تعداد بازدید 174 بازدید
زمان تقریبی مطالعه دقیقه 10
از شاخه محصولات