لطفا چند ثانیه صبر کنید

کمک مالی گوگل به کارکنان خود برای ایجاد دفاتر کار خانگی

همانطور که می‌دانید ویروس کرونا موجب تعطیلی موقت بسیاری از شرکت‌های بزرگ جهان شده‌است و بسیاری از کارمندان این شرکت‌ها را وادار به کار در خانه کرده‌است. گوگل نیز از این قضیه مستثنی نیست و بسیاری از کارمندانش را به دورکاری وادار کرده است.

در کشور آمریکا، به‌خصوص شرکت‌های تکنولوژی، مسئله‌ی دورکاری را به‌خوبی پذیرفته‌اند. برای مثال، توییتر به بسیاری از کارکنان خود اجازه می‌دهد که برای همیشه درخانه کار کنند و همچنین، فیسبوک، به تعداد زیادی از کارمندانش اجازه داده که حداقل تا پایان سال جاری به دورکاری خود ادامه دهند.

اخیراً ساندار پیچای (مدیرعامل گوگل)، نقشه‌های خود برای بازگشایی ادارات این شرکت و روند حرکت گوگل در زمان پساکرونا را اعلام نمود. وی در حالی که از تعداد نسبتاً کمی از کارمندانش درخواست بازگشت به ادارات از ۶ جولای (۱۶ تیر) را دارد، در ایمیلی به کارمندانش نوشته که تا آخر سال ۲۰۲۰ انتظار می‌رود که اکثر مسئولیت‌های کاری خود را در خانه انجام‌دهند.

به‌همین دلیل، کمپانی گوگل به هر گوگلر (نامی که گوگل به کارمندان تمام وقتش می‌دهد) مبلغ ۱۰۰۰ دلار برای تأمین هزینه‌ی خرید وسایل و اثاثیه‌ی لازم برای ساخت دفتر کار در خانه می‌دهد.

برای بازگشایی دفاتر در جولای، گوگل انتظار بازگشت ۱۰% از کارکنان خود را دارد و این تعداد را تا ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ به ۳۰% خواهد رساند. این شروع کم نیز بدلیل حفظ فاصله‌ی اجتماعی و جلوگیری از ابتلای کارمندان خود به ویروس کرونا است.

sundar_pichai.jpg

البته قوانین سخت‌گیرانه‌ای از قبیل: حفظ فاصله‌ی اجتماعی و رعایت اصول بهداشتی نیز برای حفظ سلامت و امنیت کارکنان درنظر گرفته می‌شود. در این مورد پیچای می‌گوید:

دفاتر و میز کارتان از حالتی که در اوایل سال آن را ترک کردید بسیار متفاوت خواهدبود. گوگل در آینده درنظر دارد که انعطاف‌پذیری در روش کار کردن خود را توسعه دهد.

وی همچنین به مزایایی که «هر روز سر کار رفتن» دارد اشاراتی کرد و بیان داشت:

دفاتر ما برای برانگیختن حس همکاری و خلاقیت طراحی شده‌است و در اصل، بسیاری از بهترین نوآوری‌ها و ابداعات ما، از نتایج رویارویی‌ها و ارتباطات تصادفی در همین دفاتر بوده‌است و کاملاً واضح است که این چیزی است که بسیاری از ما حاضر به از دست دادنش نیستیم.

چک لیست سئو

این پروژه به منظور یک چک لیست بهینه سازی سئو برای سازمان هایی مانند شرکت های برنامه نویسی به کار میرود.که نیاز به یک چک لیست و یک بانک اطلاعاتی از کار های خود دارند. برای استفاده از این نرم افزار هر کسی نمی تواند وارد این نرم افزار شود (فقط کسانی که دعوت نامه […]

بیشتر

وب سایت و نرم افزار اوستاش

این نرم افزار و وب سایت با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ و نوشته شده کار این نرم افزار آسان کردن دسترسی به خدمات ارزان و دلخواه به مردم می باشد. نحوه کار این نرم افزار به این صورت است که می توانید هر سرویسی مثل تاکسی پیک موتوری تعمیرات منزل و … […]

بیشتر

سوکت پروگرمینگ در جاوا (کاربر)

به نام خدا برای شروع باید یک سوکت بسازیم سپس آدرس آی پی سرور سوکت را به عنوان ورودی به سازنده بدهیم و برای و پورت مربوط به سوکت سرور را بدهیم. سپس باید Datainputstream و Dataoutputstream مربوط به سوکت را تعریف میکنیم. پس از تعریف سوکت و استریم های مربوط به سوکت شما می […]

بیشتردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جزئیاتنویسنده rezafta
تاریخ انتشار 05-31-20
تعداد بازدید 66 بازدید
زمان تقریبی مطالعه دقیقه 10
از شاخه مطالب روز