لطفا چند ثانیه صبر کنید

close

کمک مالی اپل به تعمیرگاه‌های مجاز در دوران سخت کرونا

همان‌طور که در جریان هستید بسیاری از مشاغل به دلیل گسترش جهانی ویروس کرونا به حالت دورکاری درآمده‌اند، اما این شیوه برای برخی از مشاغل مانند تعمیرکارها قابل اجرا نیست و ضد عفونی کردن محیط کاری هزینه‌های سنگینی را بر روی دوش آن‌ها گذاشته است. حال شرکت اپل تصمیم گرفته تا در پرداخت هزینه‌های مربوط به پاک‌سازی محیط تعمیرگاه‌های مجازش در سراسر دنیا یاری رسانی کند.

این روزها به دلیل گسترش جهانی ویروس خطرناک کرونا، ادامه فعالیت در محیط‌های کاری با دشواری‌های بسیاری مواجه شده است. شرکت‌ها برای جلوگیری از گسترش ویروس مجبور به پاک‌سازی روزانه و خرید تجهیزات محافظت شخصی برای پرسنل هستند و این موضوع هزینه‌های سنگینی را بر روی دست شرکت‌ها گذاشته است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی وب‌سایت MacRumors، شرکت اپل قصد دارد تا در پرداخت هزینه‌های مرتبط با ویروس کرونا، از جمله پاک‌سازی تجهیزات کار و تهیه تجهیزات محافظت شخصی به تعمیرگاه‌های مجاز خود در سراسر جهان کمک رسانی کند.

شرکت اپل با در نظر گرفتن کمک هزینه ویژه قصد دارد تا با تکمیل تعمیرات محصولات مبلغ اضافه‌ای را به تعمیرگاه‌های رسمی خود در سراسر جهان پرداخت کند تا بخشی از هزینه‌های مربوط به خرید تجهیزات بهداشتی برای آن‌ها جبران شود. به گفته اپل، میزان یارانه پرداختی به تعمیرگاه‌ها کاملاً به وضعیت درگیری و پروتکل‌های اجرایی آن کشور برای مقابله با ویروس کرونا بستگی دارد و مبلغ آن متغیر خواهد بود.

شرکت اپل اعلام کرده است که تعمیرگاه‌های رسمی برای دریافت این خدمات و کسب اطلاعات بیشتر باید با دفاتر رسمی اپل تصمیم بگیرند. اپل اولین شرکتی است که برای پرداخت هزینه خرید تجهیزات بهداشتی به منظور مقابله با ویروس کرونا به تعمیرگاه‌های رسمی خود کمک مالی می‌کند.

کارکردن با بانک اطلاعاتی در جاوا بخش اول

به نام خدا با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و بزرگ شدن اطلاعات دیگر اطلاعات قابل ذخیره در فایل نیستند به دلایل مختلف مثل کند بودن مطمئن نبودن و… به همین دلیل بهترین گزینه برای ذخیره اطلاعات در سیستم و یا سرور استفاده از بانک های اطلاعاتی یا دیتابیس می باشد. برای استفاده از این بخش […]

بیشتر

اجرای یک برنامه در جاوا

به نام خدا با پیشرفت برنامه های کامپیوتر گاهی اوقات در برنامه خود نیاز داریم که یک برنامه خارجی مثل کروم را در برنامه خود اجرا کنیم. ابتدا برای این کار باید متند Runtime را باید فراخوانی کنیم پس از فراخوانی متد باید برای کنترل خطا از try و catch استفاده کنیم تا در صورت […]

بیشتر

سورچی

این نرم افزار نرم افزار آزمون تحت شبکه می باشد که با جاوا نوشته شده و روی سیستم عامل های اندروید لینوکس ویندوز و مک قابل اجرا می باشد. پکیج سورچی شامل 11 نرم افزار به صورت زیر می باشد : سه نرم افزار تحت سرور برای اجرا روی مک ویندوز و لینوکس چهار نرم […]

بیشتردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جزئیاتنویسنده rezafta
تاریخ انتشار 05-26-20
تعداد بازدید 27 بازدید
زمان تقریبی مطالعه دقیقه 10
از شاخه مطالب روز