لطفا چند ثانیه صبر کنید

کمک مالی اپل به تعمیرگاه‌های مجاز در دوران سخت کرونا

همان‌طور که در جریان هستید بسیاری از مشاغل به دلیل گسترش جهانی ویروس کرونا به حالت دورکاری درآمده‌اند، اما این شیوه برای برخی از مشاغل مانند تعمیرکارها قابل اجرا نیست و ضد عفونی کردن محیط کاری هزینه‌های سنگینی را بر روی دوش آن‌ها گذاشته است. حال شرکت اپل تصمیم گرفته تا در پرداخت هزینه‌های مربوط به پاک‌سازی محیط تعمیرگاه‌های مجازش در سراسر دنیا یاری رسانی کند.

این روزها به دلیل گسترش جهانی ویروس خطرناک کرونا، ادامه فعالیت در محیط‌های کاری با دشواری‌های بسیاری مواجه شده است. شرکت‌ها برای جلوگیری از گسترش ویروس مجبور به پاک‌سازی روزانه و خرید تجهیزات محافظت شخصی برای پرسنل هستند و این موضوع هزینه‌های سنگینی را بر روی دست شرکت‌ها گذاشته است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی وب‌سایت MacRumors، شرکت اپل قصد دارد تا در پرداخت هزینه‌های مرتبط با ویروس کرونا، از جمله پاک‌سازی تجهیزات کار و تهیه تجهیزات محافظت شخصی به تعمیرگاه‌های مجاز خود در سراسر جهان کمک رسانی کند.

شرکت اپل با در نظر گرفتن کمک هزینه ویژه قصد دارد تا با تکمیل تعمیرات محصولات مبلغ اضافه‌ای را به تعمیرگاه‌های رسمی خود در سراسر جهان پرداخت کند تا بخشی از هزینه‌های مربوط به خرید تجهیزات بهداشتی برای آن‌ها جبران شود. به گفته اپل، میزان یارانه پرداختی به تعمیرگاه‌ها کاملاً به وضعیت درگیری و پروتکل‌های اجرایی آن کشور برای مقابله با ویروس کرونا بستگی دارد و مبلغ آن متغیر خواهد بود.

شرکت اپل اعلام کرده است که تعمیرگاه‌های رسمی برای دریافت این خدمات و کسب اطلاعات بیشتر باید با دفاتر رسمی اپل تصمیم بگیرند. اپل اولین شرکتی است که برای پرداخت هزینه خرید تجهیزات بهداشتی به منظور مقابله با ویروس کرونا به تعمیرگاه‌های رسمی خود کمک مالی می‌کند.

چک لیست سئو

این پروژه به منظور یک چک لیست بهینه سازی سئو برای سازمان هایی مانند شرکت های برنامه نویسی به کار میرود.که نیاز به یک چک لیست و یک بانک اطلاعاتی از کار های خود دارند. برای استفاده از این نرم افزار هر کسی نمی تواند وارد این نرم افزار شود (فقط کسانی که دعوت نامه […]

بیشتر

وب سایت و نرم افزار اوستاش

این نرم افزار و وب سایت با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ و نوشته شده کار این نرم افزار آسان کردن دسترسی به خدمات ارزان و دلخواه به مردم می باشد. نحوه کار این نرم افزار به این صورت است که می توانید هر سرویسی مثل تاکسی پیک موتوری تعمیرات منزل و … […]

بیشتر

سوکت پروگرمینگ در جاوا (کاربر)

به نام خدا برای شروع باید یک سوکت بسازیم سپس آدرس آی پی سرور سوکت را به عنوان ورودی به سازنده بدهیم و برای و پورت مربوط به سوکت سرور را بدهیم. سپس باید Datainputstream و Dataoutputstream مربوط به سوکت را تعریف میکنیم. پس از تعریف سوکت و استریم های مربوط به سوکت شما می […]

بیشتردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جزئیاتنویسنده rezafta
تاریخ انتشار 05-26-20
تعداد بازدید 50 بازدید
زمان تقریبی مطالعه دقیقه 10
از شاخه مطالب روز