لطفا چند ثانیه صبر کنید

کرونا، کارمندان فیس‌ بوک و گوگل را تا پایان سال به دورکاری فرستاد

براساس گزارش‌های منتشر شده، دو شرکت گوگل و فیس‌بوک تصمیم گرفته‌اند علی رغم کاهش خطرات ویروس کرونا در سطح دنیا، همچنان دفاتر کاری خود را بسته نگهدارند و فعالیت‌های گوناگون خود را از طریق دورکاری ادامه دهند.

شرکت‌های بزرگ فناوری در نقاط مختلف جهان به دلیل ماهیت فعالیت خود از ابتدای شیوع ویروس کرونا در سطح جهان تصمیم گرفتند که فعالیت‌های خود را به صورت دورکاری انجام دهند. این شرکت‌ها بلافاصله پس از انتشار خبرهای گوناگون مبنی بر گسترش ویروس کرونا دفاتر خود را تعطیل کرده و از کارمندان خود خواستند که از راه دور به فعالیت‌های گوناگون ادامه دهند. این روزها با کاهش خطرات این ویروس، این شرکت‌های فعال در حوزه فناوری برنامه‌های خود برای بازگشایی ادارات و دفاتر کار خود را اعلام می کنند.

در این میان دو شرکت گوگل و فیس‌بوک که پیش از این اعلام کرده بودند قصد دارند از یکی دو ماه آینده دفاتر کاری خود را بازگشایی کنند، به کارمندان خود اعلام کرده‌اند که می‌توانند تا پایان سال جاری میلادی یعنی تا ۷ ماه دیگر در خانه بمانند و به صورت دورکاری وظایف خود را انجام دهند.

گوگل پیش از این اعلام کرده بود که تنها تا تاریخ ۱ ژوئن به کارمندان خود اجازه می‌دهد در خانه فعالیت‌های کاری را دنبال کنند. فیس‌بوک نیز اعلام کرده بود که در تاریخ ۶ جولای به دورکاری کارمندان خود پایان می‌دهد و پس از این تاریخ فعالیت‌های شرکت به صورت حضوری ادامه خواهد یافت. اما اکنون هردوی این شرکت‌ها به کارمندان خود اعلام کرده‌اند که فعالیت به صورت دورکاری قرار است تا هفت ماه دیگر یعنی تا پایان سال جاری میلادی ادامه پیدا کند.

در این راستا مدیر اجرایی گوگل آقای Sundar Pichai به کارمندان خود اعلام کرده است که افرادی که نیاز به حضور در دفاتر کار دارند می‌توانند از آغاز ماه جولای با رعایت موارد بهداشتی این کار را انجام دهند. اما عموم کارمندان که می‌توانند از خانه نیز فعالیت‌های کاری را دنبال کنند اجازه دارند تا پایان سال به صورت دورکاری فعالیت داشته باشند.

این اتفاق با انتشار بیانیه فیس‌بوک مبنی بر اینکه بخش اعظمی از کارمندان می‌توانند در خانه و به صورت دورکاری فعالیت‌ها را دنبال کنند همزمان شد. فیس‌بوک یکی از نخستین شرکت‌هایی بود که به کارمندان خود اجازه داد ادامه وظایف خود را از خانه و به صورت دورکاری انجام دهند. این شرکت به همه کارمندان خود ۱۰۰۰ دلار پاداش داد تا بتوانند همزمان با مراقبت از فرزندان خود، فعالیت‌های کاری را هم انجام دهند.

منبع : شهر سخت افزار

چک لیست سئو

این پروژه به منظور یک چک لیست بهینه سازی سئو برای سازمان هایی مانند شرکت های برنامه نویسی به کار میرود.که نیاز به یک چک لیست و یک بانک اطلاعاتی از کار های خود دارند. برای استفاده از این نرم افزار هر کسی نمی تواند وارد این نرم افزار شود (فقط کسانی که دعوت نامه […]

بیشتر

وب سایت و نرم افزار اوستاش

این نرم افزار و وب سایت با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ و نوشته شده کار این نرم افزار آسان کردن دسترسی به خدمات ارزان و دلخواه به مردم می باشد. نحوه کار این نرم افزار به این صورت است که می توانید هر سرویسی مثل تاکسی پیک موتوری تعمیرات منزل و … […]

بیشتر

سوکت پروگرمینگ در جاوا (کاربر)

به نام خدا برای شروع باید یک سوکت بسازیم سپس آدرس آی پی سرور سوکت را به عنوان ورودی به سازنده بدهیم و برای و پورت مربوط به سوکت سرور را بدهیم. سپس باید Datainputstream و Dataoutputstream مربوط به سوکت را تعریف میکنیم. پس از تعریف سوکت و استریم های مربوط به سوکت شما می […]

بیشتردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جزئیاتنویسنده rezafta
تاریخ انتشار 05-09-20
تعداد بازدید 104 بازدید
زمان تقریبی مطالعه دقیقه 10
از شاخه مطالب روز