لطفا چند ثانیه صبر کنید

هشدار پلیس فتا در خصوص کارت‌های بانکی اجاره‌ای؛ بیشتر کلاه‌بردارها جوان و نوجوان هستند

پلیس فتا نسبت به اجاره دادن کارت بانکی به «قماربازها» هشدار داد. به گفته سرپرست پلیس فتا تهران، برخی از مردم کارت بانکی خود را به مجرمین قمار باز اجاره می‌دهند که از آن در شرط‌بندی و کلاه‌برداری استفاده می‌شود.

سرهنگ داوود معظمی گودرزی، سرپرست پلیس فتا تهران بزرگ در گفتگو با خبرگزاری جوان، در خصوص کلاه‌برداری هایی که با استفاده از کارت‌های بانکی اجاره‌ای و در وب سایت‌های قمار و شرط‌بندی صورت می‌گیرد، گفت: کلاه‌برداران با توجه به اقدامات سخت‌گیرانه‌ای که پلیس و بانک مرکزی در خصوص اقدامات شومشان در بحث کلاه‌برداری مالی و بانکی انجام داده است، به سمت استفاده از کارت‌های اجاره‌ای بانکی روی آوردند.

سرهنگ معظمی گودرزی هشدار داد کلاه‌برداران با هویت جعلی و تحت عنوان کاریابی و فعالیت جعلی تحت نام شرکت‌های تجاری، اقدام به اجاره کارت بانکی می‌کنند. این افراد پس از دریافت مشخصات و رمز بانکی کارت‌های اجاره‌ای، از آن در حوزه قمار، شرط‌بندی و به ویژه شرط‌بندی در زمینه فوتبال سوء استفاده می‌کنند.

به گفته سرپرست پلیس فتا تهران بزرگ، افزون بر افرادی که اقدام به شرط‌بندی می‌کنند و مورد تعقیب قانونی قرار می‌گیرند، آنهایی هم که کارت بانکی خود را به قماربازها اجاره می‌دهند با اتهام سنگین معاونت در جرم روبرو خواهند شد.

این مقام پلیس فتا به با هشدار شهروندان که برابر قانون هیچ شخصی حق ندارد کارت بانکی خود را اجاره بدهد، تشریح کرد: اجاره دادن کارت بانکی باعث می‌شود این افراد از شهروندان دیگر کلاه‌برداری کنند و هیچ ردپایی هم از خود باقی نگذارند.

جالب اینکه سرهنگ معظمی گودرزی می‌گوید جوانان و نوجوانان بیشتر از گروه‌های سنی دیگر، مرتکب این گونه جرائم می‌شوند. سرپرست پلیس فتا تهران بزرگ درباره انگیزه برخی از جوانان و نوجوانان در روی آوردن به کلاه‌برداری اینترنتی گفت: برای سپری کردن ره صد ساله در یک شب دچار ارتکاب جرمی سنگین می‌شوند.

در پایان سرهنگ معظمی گودرزی به جوانان هشدار داد فریب تبلیغات اغوا کننده در فضای مجازی را نخورند و با طمع به درآمدهای واهی، در دام شیادان نیفتند.

چک لیست سئو

این پروژه به منظور یک چک لیست بهینه سازی سئو برای سازمان هایی مانند شرکت های برنامه نویسی به کار میرود.که نیاز به یک چک لیست و یک بانک اطلاعاتی از کار های خود دارند. برای استفاده از این نرم افزار هر کسی نمی تواند وارد این نرم افزار شود (فقط کسانی که دعوت نامه […]

بیشتر

وب سایت و نرم افزار اوستاش

این نرم افزار و وب سایت با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ و نوشته شده کار این نرم افزار آسان کردن دسترسی به خدمات ارزان و دلخواه به مردم می باشد. نحوه کار این نرم افزار به این صورت است که می توانید هر سرویسی مثل تاکسی پیک موتوری تعمیرات منزل و … […]

بیشتر

سوکت پروگرمینگ در جاوا (کاربر)

به نام خدا برای شروع باید یک سوکت بسازیم سپس آدرس آی پی سرور سوکت را به عنوان ورودی به سازنده بدهیم و برای و پورت مربوط به سوکت سرور را بدهیم. سپس باید Datainputstream و Dataoutputstream مربوط به سوکت را تعریف میکنیم. پس از تعریف سوکت و استریم های مربوط به سوکت شما می […]

بیشتردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جزئیاتنویسنده rezafta
تاریخ انتشار 05-19-20
تعداد بازدید 72 بازدید
زمان تقریبی مطالعه دقیقه 10
از شاخه مطالب روز