لطفا چند ثانیه صبر کنید

نیمی از پرسنل فیس‌بوک تا ده سال دیگر دورکار می‌شوند

گسترش جهانی ویروس کرونا باعث شد تا شرکت‌های بزرگ دنیای فناوری پرسنل خود را برای مدت کوتاهی به دورکاری بفرستند، البته برخی از شرکت‌ها مانند توییتر تصمیم گرفتند تا شرایط دور کاری دائمی را برای پرسنل خود فراهم کنند. حال در این بین شرکت فیس‌بوک تصمیم گرفته تا بخش اعظمی از پرسنل خود را برای همیشه دورکار کند.

ویروس کرونا تغییرات بسیاری در سبک زندگی و کار کردن ما به وجود آورده است؛ تغییراتی که عمدتاً نتایج مثبتی را به همراه داشته است. پس از گسترش ویروس کرونا تمام نمایشگاه‌ها و رویدادهای سالانه لغو شدند و برخی از آن‌ها به صورت مجازی برگزار شدند؛ از طرفی شرکت‌های بزرگ دنیای فناوری تصمیم گرفتند تا به منظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، پرسنل خود را به دورکاری بفرستند.

اخیراً شرکت‌های اسپاتیفای و کوین بیس اعلام کردند که در ماه‌های آینده حضور فیزیکی کارمندان در دفتر کار اجباری نیست و می‌توانند همچنان به صورت دورکاری فعالیت‌های خود را دنبال کنند. فیس‌بوک و گوگل یکی از اولین شرکت‌های حوزه فناوری بودند که کارمندان خود را به دورکاری فرستادند.

فیس‌بوک در ابتدا برای تشویق پرسنل به دورکاری شرایط اقامتی و مالی ویژه‌‌ای را برای آن‌ها در نظر گرفته بود، اما به نظر می‌رسد که این شرکت از عملکرد نیروهای خود در شرایط دورکاری راضی بوده و قصد دارد تا بخش بزرگی از پرسنلش را برای همیشه به دورکاری بفرستد. اخیراً مدیرعامل فیس‌بوک آقای مارک زاکربرگ در یک کنفرانس ویدئویی زنده اعلام کرد که در دهه آینده نزدیک به ۵۰ درصد از پرسنل ۴۵ هزار نفری این شرکت دورکار می‌شوند.

زاکربرگ تاکید کرد که به منظور اخلال در روند کاری، برنامه دورکاری کمپانی فیس‌بوک به صورت تدریجی انجام می‌شود و اجرای آن بین ۵ تا ۱۰ سال طول می‌کشد. مجموعه فیس‌بوک به دنبال جذب گسترده نیروهای دورکار است، زیرا معتقد است که عملکرد نیروهای دورکار بسیار بهتر از نیروهای فیزیکی بوده و این قضیه از نظر مالی تا حد زیادی به سود مجموعه تمام می‌شود.

شرایط فعلی دنیا و دورکار شدن اکثر کارمندان باعث شده تا تعداد کاربران سرویس پولی Workplace شرکت فیس‌بوک از ۳ میلیون نفر در پاییز سال قبل به ۵ میلیون نفر برسد. در حال حاضر دفاتر فیزیکی شرکت فیس‌بوک به صورت محدود مشغول به فعالیت هستند.

چک لیست سئو

این پروژه به منظور یک چک لیست بهینه سازی سئو برای سازمان هایی مانند شرکت های برنامه نویسی به کار میرود.که نیاز به یک چک لیست و یک بانک اطلاعاتی از کار های خود دارند. برای استفاده از این نرم افزار هر کسی نمی تواند وارد این نرم افزار شود (فقط کسانی که دعوت نامه […]

بیشتر

وب سایت و نرم افزار اوستاش

این نرم افزار و وب سایت با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ و نوشته شده کار این نرم افزار آسان کردن دسترسی به خدمات ارزان و دلخواه به مردم می باشد. نحوه کار این نرم افزار به این صورت است که می توانید هر سرویسی مثل تاکسی پیک موتوری تعمیرات منزل و … […]

بیشتر

سوکت پروگرمینگ در جاوا (کاربر)

به نام خدا برای شروع باید یک سوکت بسازیم سپس آدرس آی پی سرور سوکت را به عنوان ورودی به سازنده بدهیم و برای و پورت مربوط به سوکت سرور را بدهیم. سپس باید Datainputstream و Dataoutputstream مربوط به سوکت را تعریف میکنیم. پس از تعریف سوکت و استریم های مربوط به سوکت شما می […]

بیشتردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جزئیاتنویسنده rezafta
تاریخ انتشار 05-23-20
تعداد بازدید 57 بازدید
زمان تقریبی مطالعه دقیقه 10
از شاخه مطالب روز