لطفا چند ثانیه صبر کنید

سامسونگ، شیائومی و چند برند چینی دیگر تولیدات خود را در هندوستان از سر می‌گیرند

دولت هندوستان به منظور مقابله با ویروس همه گیر کرونا تصمیم گرفته بود تا کارخانه‌های تولیدی محصولات الکترونیکی را برای مدت کوتاهی متوقف کند. حال با توجه به کنترل نسبی ویروس کرونا در سطح جهانی، دولت هندوستان تصمیم گرفته تا محدودیت‌های اعمال شده برای کارخانه‌ها را به تدریج بردارد تا روند کاری آن‌ها از سر گرفته شود.

گسترش جهانی ویروس کرونا موجب تعطیلی اکثر کارخانه‌های تولید گوشی‌های هوشمند شد، به همین دلیل شاهد کاهش شدید عرضه در بازار جهانی بودیم. این موضوع باعث شد تا میزان فروش جهانی گوشی‌های هوشمند در چند سال اخیر به شدت کاهش پیدا کند و شرکت‌های بزرگ را با ضرر‌های مالی بسیاری مواجه کند.

از ماه مارس سال جاری دولت هندوستان تصمیم گرفت تا کارخانه تولیدی شرکت‌های سامسونگ، شیائومی، اوپو و Vivo رو به منظور حفظ سلامت عمومی تعطیل کند؛ تصمیمی که برای شرکت‌های تولید کننده چندان خوشایند نبود. حال با توجه به تصمیمات جدید دولت هندوستان این شرکت‌ها در حال بازگشایی مجدد کارخانه‌های خود هستند و انتظار می‌رود که در ماه‌های آینده شاهد بهبود وضعیت بازار جهانی موبایل باشیم.

اخیراً شرکت سامسونگ با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که کارخانه نویدا هندوستان با ظرفیت محدود فعالیت خود را در روزهای آینده از سر خواهد گرفت. در این بین شیائومی و شریک تجاری اش فاکس کان مجوزهای مربوط به بازگشایی مجدد کارخانه‌های خود را دریافت کردند و به زودی تولید محصولاتشان را از سر می‌گیرند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، شرکت OPPO به دنبال بازگشایی مجدد کارخانه خود در شهر نویدا هندوستان است، در حالی که شرکت Vivo تولید خود را به ۳۰ درصد رساند و فعالیت خود را آغاز کرده است. تعطیلی کارخانه‌های هندوستان موجب افت شدید فروش و عرضه گوشی‌های هوشمند در این کشور شده و آسیب‌های جدی را به بدنه اقتصاد آن‌ها وارد کرده است و بدون شک این موضوع تاثیر مستقیمی بر روی نتایج مالی نیمه دوم بازار موبایل هندوستان خواهد داشت.

چک لیست سئو

این پروژه به منظور یک چک لیست بهینه سازی سئو برای سازمان هایی مانند شرکت های برنامه نویسی به کار میرود.که نیاز به یک چک لیست و یک بانک اطلاعاتی از کار های خود دارند. برای استفاده از این نرم افزار هر کسی نمی تواند وارد این نرم افزار شود (فقط کسانی که دعوت نامه […]

بیشتر

وب سایت و نرم افزار اوستاش

این نرم افزار و وب سایت با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ و نوشته شده کار این نرم افزار آسان کردن دسترسی به خدمات ارزان و دلخواه به مردم می باشد. نحوه کار این نرم افزار به این صورت است که می توانید هر سرویسی مثل تاکسی پیک موتوری تعمیرات منزل و … […]

بیشتر

سوکت پروگرمینگ در جاوا (کاربر)

به نام خدا برای شروع باید یک سوکت بسازیم سپس آدرس آی پی سرور سوکت را به عنوان ورودی به سازنده بدهیم و برای و پورت مربوط به سوکت سرور را بدهیم. سپس باید Datainputstream و Dataoutputstream مربوط به سوکت را تعریف میکنیم. پس از تعریف سوکت و استریم های مربوط به سوکت شما می […]

بیشتردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جزئیاتنویسنده rezafta
تاریخ انتشار 05-10-20
تعداد بازدید 74 بازدید
زمان تقریبی مطالعه دقیقه 10
از شاخه مطالب روز